Tips
Detālplānojumi
Gads
2020

Ādažu novada dome 2020.gada 24.novembrī ir pieņēmusi lēmumu Nr.229 “Par nekustamā īpašuma “Dzērvenītes” detālplānojuma nodošanu publiskajai apspriešanai”.
Detālplānojuma „Dzērvenītes”, nekustamā īpašuma „Dzērvenītes” zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 8044 004 0187 teritorijā, Ādažu novadā, Birznieku ciemā, publiskās apspriešanas norises laiks ir noteikts no 2020.gada 15.decembra līdz 2021.gada 25.janvārim.
Ievērojot valstī noteiktos pasākumus COVID-19 izplatības ierobežošanai, ārkārtējās situācijas laikā ar detālplānojuma redakciju var iepazīties portālā www.geolatvija.lv. Rakstiskus priekšlikumus var nosūtīt Ādažu novada būvvaldei Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā, LV-2164 vai nosūtīt elektroniski uz e-pastu buvvalde@adazi.lv. Priekšlikumus iespējams iesūtīt arī reģistrējoties Teritorijas attīstības plānošanas informācijas sistēmā (TAPIS), www.geolatvija.lv .
Par detālplānojuma publiskās apspriešanas noteiktā termiņa izmaiņām un par publiskās apspriešanas sanāksmes laiku un vietu tiks paziņots Ādažu novada domes mājaslapā un portālā www.geolatvija.lv.