Tips
Detālplānojumi
Gads
2020

Informējam, ka 2020.gada 15.decembrī uzsāktā detālplānojuma „Dzērvenītes”, nekustamā īpašuma „Dzērvenītes” zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 80440040187 teritorijā, Ādažu novadā, Birznieku ciemā publiskās apspriešanas periods turpinās, ņemot vērā valstī noteikto ārkārtējās situācijas pagarinājumu.

Šobrīd publiskās apspriešanas periods tiek pagarināts uz nenoteiktu laiku, bet ne agrāk kā līdz 2021.gada 22.februārim, rēķinoties ar normatīvajos aktos noteikto prasību, ka pašvaldību teritorijas attīstības plānošanas dokumentu publiskā apspriešana turpināma tikai pēc publisko pasākumu aizlieguma atcelšanas, tai skaitā detālplānojuma publisko apspriešanu, kas uzsākta ārkārtējās situācijas laikā – turpināma klātienē (ieskaitot publiskās apspriešanas sanāksmi) ne mazāk kā divas nedēļas pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas. Periodā pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas tiks nodrošināta arī publiskās apspriešanas sanāksme.

Ievērojot valstī noteiktos pasākumus COVID-19 izplatības ierobežošanai, ārkārtējās situācijas laikā ar detālplānojuma redakciju var iepazīties portālā www.geolatvija.lv. Rakstiskus priekšlikumus var nosūtīt Ādažu novada būvvaldei Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā, LV-2164 vai nosūtīt elektroniski uz e-pastu buvvalde@adazi.lvPriekšlikumus iespējams iesūtīt arī reģistrējoties Teritorijas attīstības plānošanas informācijas sistēmā (TAPIS), www.geolatvija.lv .

Par detālplānojuma publiskās apspriešanas noteiktā termiņa izmaiņām un, par publiskās apspriešanas sanāksmes laiku un vietu tiks paziņots Ādažu novada domes mājaslapā un portālā www.geolatvija.lv