Aicinām piedalīties konkursā “Sakopta vide Ādažu novadā 2023”

Skaisto dārzu, pagalmu un biznesa teritoriju saimniekus aicinām piedalīties konkursā “Sakopta vide Ādažu novadā 2023”. Pieteikšanās  – līdz 22. jūnijam.

Lai pieteiktos:

1. sūti pieteikumu e-pastā dome@adazi.lv;
  2. pievieno īpašuma/dārza fotogrāfiju;
  3. pieteikumā norādi konkursa nomināciju, īpašuma adresi, pieteikuma iesniedzēja vārdu, uzvārdu un tālruni;
  4. ja piesaki uzņēmumu, pieteikumā norādi uzņēmuma nosaukumu, adresi, pārstāvja /kontaktpersonas vārdu, uzvārdu, tālruni un e-pasta adresi

Konkursam var pieteikt īpašumus šādās nominācijās:

• “Sakoptākais īpašums” – individuālais īpašums, daudzdzīvokļu mājas īpašums, pašvaldības iestādes, ielas kvartāls vai cita koplietošanas teritorija;
  • “Sakoptākā biznesa vide” – pakalpojumu sniegšanas, ražošanas un mazumtirdzniecības uzņēmumi;
  • “Ādažu novada prieks” – iedzīvotāju pamanītie un pieteiktie īpašas uzmanības vērti vides, dārza vai pagalma elementi novadā, ko piesaka, saskaņojot ar īpašnieku. Piesakot nomināciju, jāpievieno fotogrāfija! Šajā nominācijā pieteiktos objektus vērtēs iedzīvotāji, balsojot par objektu fotogrāfijām pašvaldības Facebook lapā. Nominācijas uzvarētāju noteiks lielākais saņemto “Patīk”, jeb “Like” skaits.

Konkursam var pieteikt īpašumus, kas atrodas Ādažu novada administratīvajā teritorijā, pieteikumus gaidīsim līdz 22. jūnijam.

Konkursa komisija no 26. jūnija līdz 7. jūlijam veiks īpašumu apskati dabā, pirms tam par to informējot īpašniekus.

Balvās – dāvanu kartes pirmo trīs vietu ieguvējiem nominācijās “Sakoptākais īpašums” un “Sakoptākā biznesa vide”:

1. vieta – 140 EUR;
  2. vieta – 100 EUR;
  3. vieta – 50 EUR,

! Pirms piedalies, izlasi:

Foto ilustratīvi no iepriekšējo gadu konkursa dalībniekiem: