Daba Tūrisms Vide
pārgājiens Kadaga


Jau šajā trešdienā, 23. augustā, biedrība "Baltijas Krasti" un nodibinājums "Eko forums" aicina uz vakara pārgājienu, kas veltīts Ādažu novada īpašajām dabas vērtībām – aizsargājamo sugu atradnēm Kadagas ezerā, īpaši aizsargātajām dabas teritorijām un biotopiem. 

Pārgājiena dalībnieki tiks aicināti pastaigas laikā piedalīties nelielos uzdevumos un diskusijā, kas padziļinās mūsu izpratni par dabas aizsardzību, Ādažu daudzveidīgajiem biotopiem, un kā mēs ar savām ikdienas lielajām un mazajām izvēlēm varam turpināt uzturēt vidi mums apkārt, kalpojot par pozitīvu piemēru cilvēka attiecībām ar dabu.

 

Ādažu novads ir viens no retajiem, kurš sasniedz Eiropas Savienības dabas aizsardzībai plānotās prasības – 30% no teritorijas ir īpaši aizsargātas. Tas nozīmē, ka novadā netraucēti var noritēt dabas procesi, kas tās iedzīvotājus katru dienu, klusi un bieži nemanīti nodrošina ar cilvēka labklājībai un izdzīvošanai nepieciešamo.

Lai pārgājiens būtu ērts un patīkams, dalībnieki aicināti nodrošināties ar dzeramo ūdeni, apģērbties laikapstākļiem piemēroti un uzvilkt mitrumizturīgus apavus. Vai tev vienmēr ir interesējis kāds ar Latvijas vidi saistīts jautājums, bet līdz šim nav sanācis to noskaidrot?  Pārgājiena laikā varēsi to uzdot pārgājiena vadītājiem!

Pārgājiens notiks no plkst. 18.00 līdz 20.30. Starts un finišs blakus ieejai militārajā objektā (Ilķenes ceļš pie Kadagas ezera).

Pārgājiens ir bezmaksas, taču dalībnieki ir aicinātu savu vietu rezervēt piesakoties ŠEIT

Jautājumu gadījumā par pārgājienu vai tikšanās vietu: 
sazinieties ar projekta ‘’Cik maksā daba?’’ komunikācijas speciālisti Aneti Narušku, anete.naruska@baltijaskrasti.lv

Pārgājiens tiek organizēts kā daļa no projekta Nr. 1-08/87/2022 ‘’Cik maksā daba?’’. Projekts tiek finansēts no Latvijas vides aizsardzības fonda līdzekļiem, projekta vadlīnijas “Atbildīgs dzīvesveids” aktivitātes “Videi draudzīga dzīvesveida izglītojošu pasākumu īstenošana” ietvaros.

Vairāk par projektu ‘’Cik maksā daba?’’:

  1. Cik maksā daba? | biedrība "Baltijas krasti"
  2. Cik maksā daba? | Valsts reģionālās attīstības aģentūra 
Datums 23. augusts, 2023
Laiks18.00–20.30
Atrašanās vietaKadaga

Pārgājiens "Kadagas ezers un tā apkārtnes dārgumi"

23. augustā no 18:00 līdz 20:30, tiekoties blakus ieejai militārajā objektā (Ilķenes ceļš pie Kadagas ezera), biedrība ‘’Baltijas…