Jaunumi novadā

Projekta “Laivu ielas (no Cēlāju ciema līdz jūrai Carnikavā) un tai pieguļošā auto stāvlaukuma projektēšana un būvniecība” Nr. 21-04-FL02-F043.0209-000001 ietvaros Ādažu novada pašvaldība 19.janvārī noslēdza līgumu ar SIA “Ceļinieks 01” par Laivu ielas pārbūvi 870 metru garā posmā no Cēlāju ciema līdz jūrai, kā arī ielai pieguļošā  stāvlaukuma izbūvi. Projekta mērķis ir attīstīt Carnikavas piekrastes infrastruktūru, veidojot labāku piekrastes sasniedzamību.

Lai attīrītu būvdarbu zonu, ceturtdien, 17.februārī, tiks uzsākta krūmu un koku ciršana. Darbi objektā notiek saskaņā ar SIA “Projekts 3” izstrādāto būvprojektu, Būvatļauju BIS-BV-4.2-2021-480 un saskaņoto satiksmes organizācijas shēmu.

Lūdzam iedzīvotājus sekot līdzi izmaiņām satiksmes organizācijā Ādažu novada pašvaldības mājas lapā www.adazi.lv.

Būvuzraudzību objektā veic SIA “Anita 29” un autoruzraudzību nodrošina SIA “Projekts 3”.  Projekts tiek īstenots  ar Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF)  līdzfinansējumu.