Uzņēmējdarbības jaunumi
26febbiznesam

Ar mērķi rosināt uzņēmumus izmantot daudzveidīgu rīku klāstu konkurētspējas uzlabošanai, Rīgas plānošanas reģions 2024.gada martā un aprīlī rīko apmācību programmu, kurā zinoši eksperti koncentrētā veidā nodrošinās aktuālas zināšanas par dažādiem instrumentiem uzņēmuma produktivitātes un biznesa mērķu sasniegšanai.

Apmācību ciklā iekļautās tēmas:

# uzņēmuma biznesa procesu definēšana un analīze: digitālās transformācijas jēdziens, iekšējo organizatorisko inovāciju identificēšana, produktivitātes rīki ikdienas darbā;

# digitālo tehnoloģiju pielietojumu uzņēmējdarbībā: biznesa procesu digitalizācijas virzieni, e-komercijas iespējas, informatīvo paneļu veidošana, mākslīgā intelekta izmantošana uzņēmējdarbībā;

# finanšu pārvaldības praktiskie aspekti uzņēmumā: uzņēmuma izmaksu veidi, produkta pašizmaksas noteikšana, finanšu vadības ilgtspēju ietekmējošie faktori;

# digitālais mārketings uzņēmējdarbībā: produkta mix 7P, digitālā mārketinga tendences 2024.gadā, kanālu veidu apskats, sociālo tīklu nozīme, mājas lapas funkcionalitāte, SEO pamati;

# dizaina domāšanas jēdziens un pielietojums uzņēmējdarbībā: vajadzību izpētes metodes, laterālā domāšana produkta attīstībai, “dubultā dimanta” koncepts.

Apmācību dalībnieku ieguvums: praktiski pielietojamas zināšanas sava uzņēmuma kapacitātes un konkurētspējas stiprināšanai, atgriezeniskā saite no ekspertiem, kontakti ar citiem uzņēmējiem.

Formāts: klātiene un attālināti  (Zoom)

Pasākumu rīko Rīgas plānošanas reģions Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014. - 2021.gada perioda programmas  “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” projekta Nr. 5-50/EEZ/INP-002 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Rīgas plānošanas reģionā / SUPPORT RPR-VEST” ietvaros sadarbībā ar Ropažu un Mārupes novadu pašvaldībām.

Dalība tikai iepriekš reģistrētiem dalībniekiem, tādēļ lūdzam pieteikt savu uzņēmumu līdz 26.februārim, aizpildot formu saitē www.zinis.lv/pieteikums. Piesakoties, uzņēmējs apliecina gatavību apmeklēt visas nodarbības apmācību cikla ietvaros. Papildu informācija: vita.brakovska@zinis.lv , tālr. 29203533.

Uzņēmēju kapacitātes stiprināšanas pasākumi Biznesa garšvielu meistarklases Tavam uzņēmumamveido sava biznesa garšu un jaudu!”

NB!

Informācija par precīzu norises vietu tiks nosūtīta reģistrētiem un apstiprinātiem dalībniekiem.

Abiem cikliem identisks saturs!

Apmācību cikls #1

Norises vieta: Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads

01.marts plkst 09:3014:00 Biznesa procesu analīze (klātiene)

08.marts plkst 09:3014:00 Digitālais mārketings (attālināti/ Zoom)

15.marts plkst 09:3014:00 Digitālo tehnoloģiju pielietojums (attālināti/ Zoom)

05.aprīlis plkst 09:30 – 17:30 Finanšu pārvaldības praktiskie aspekti. Dizaina domāšana kā metode (klātiene)

Apmācību cikls #2

Norises vieta: Piņķi, Babītes pagasts, Mārupes novads

12.marts plkst 09:00 - 17:00 Biznesa procesu analīze. Digitālo tehnoloģiju pielietojums (klātiene)

22.marts plkst 09:3014:00 Digitālais mārketings (attālināti/ Zoom)

03.aprīlis plkst 09:3014:00 Dizaina domāšana kā metode (attālināti/ Zoom)

12.aprīlis plkst 09:00 - 13:00 Finanšu pārvaldības praktiskie aspekti (klātiene)

NB! Dalībnieku skaits ir ierobežots!

Dalība tikai iepriekš reģistrētiem dalībniekiem, tādēļ lūdzam pieteikt savu uzņēmumu līdz 26.februārim, aizpildot formu saitē www.zinis.lv/pieteikums. Papildu informācija: vita.brakovska@zinis.lv , tālr. 29203533.