speiali'zētā tehnika, kas stiprina un pārbūvē Gaujas krastu

Ādažu novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centros ir saņemti zvani un sūdzības no iedzīvotājiem par tehnikas pārvietošanos pa Ādažu centra poldera aizsargdambi pie Ādažu notekūdeņu attīrīšanas iekārtām un sūkņu stacijas “Kārkli”.

Vēršam uzmanību, ka no šī gada jūnija ir atsākti Gaujas kreisā krasta nostiprināšanas būvdarbi pie Ādažu notekūdeņu attīrīšanas iekārtām un atliktie darbi pie sūkņu stacijas “Kārkli”,  tāpēc būvuzņēmēja SIA “Valkas meliorācija” pārvietošanās konkrētā aizsargdambja posmā ar būvdarbu veikšanai nepieciešamo tehniku ir saskaņota ar pašvaldību.

Jautājumu gadījumā sazināties ar Pašvaldības aģentūru “Carnikavas komunālserviss” tālr.Nr. +371 67993705 vai e-pastu komunalserviss@carnikava.lv

Būvdarbus pēdējā stiprinājumu posmā plānots pabeigt šā gada rudenī. Būvdarbi notiek Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansētā projekta “Novērst plūdu un krasta erozijas risku apdraudējumu Ādažu novadā, pirmā daļa” 2.kārtas ietvaros.

Eiropas Savienības Reģionālā attīstības fonda logo