Carnikavas stadions, rekonstrukcija

Ilgi gaidītā Carnikavas stadiona rekonstrukcija pakāpeniski tuvojas noslēgumam. Paredzams, ka būvnieki darbus noslēgs īsi pirms jaunā mācību gada sākuma - augusta beigās. 

Šobrīd stadionā ir izbūvētas visas nepieciešamās komunikācijas (elektroapgāde un apgaismojums, elektronisko sakaru sistēmas, ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli), paplašināts futbola laukums, lai tas atbilstu starptautiskajiem standartiem, iesēta zāle, uzstādīti elektrības stabi. Tāpat izbūvēta tāllēkšanas bedre, notiek lodes grūšanas sektora izbūve.

Šonedēļ Carnikavas stadionā sāksies asfaltēšanas darbi, tiks izbruģēts arī tribīņu laukums. Turpinājumā plānoti arī  moduļu tipa ģērbtuvju un saimniecības telpu uzstādīšana. Tuvākajā laikā tiks asfaltēts hokeja laukums un sagatavota vingrošanas zona.


Pēc asfaltēšanas projekta ietvaros tiks ieklāti seši celiņus ar sintētisko segumu, nodrošinot kvalitatīvas treniņu iespējas ne tikai vieglatlētiem, bet arī citu sporta veidu pārstāvjiem. Rekonstrukcijas laikā tiks uzstādītas moduļu tipa ģērbtuves un noliktavu telpas, tiks izbūvēti apgaismojuma stabi par visu apli un arī četri lielie prožektoru stabi, kas nodrošinās apgaismojumu diennakts tumšajā laikā. 

Stadiona finiša taisnē tiks uzstādītas pārvietojamās tribīnes, kā arī vienā no stadiona ielokiem tiks izveidots basketbola laukums uz gumijotā seguma.

Darbus paredzēts pabeigt augusta beigās.