Konkursa

Gadu mija dabā ir tumšākais laiks, bet katrā ciemā, pagalmā, namā šajā laikā iemirdzas spožas gaismiņu virtenes, smaržo zaļas skujas un košas stikla bumbas priecē gan lielus, gan mazus. Tieši šajā laikā Ādažu novada pašvaldība aicināja iedzīvotājus, uzņēmējus un iestādes pieteikt savu namu, pagalmu, veikalu vai skatlogu dalībai konkursā “Ziemassvētku noformējums 2017”.  29.janvārī  konkursa dalībnieki pulcējās Kultūras centra Vēstures un mākslas galerijā, kur Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks dalībniekiem pateicās par dalību konkursā un pasniedza Pateicības rakstus.

Kopumā tika saņemti 7 pieteikumi:

Kategorijā “Privātās un daudzdzīvokļu ēkas” tika saņemti piecu pretendentu pieteikumi:

• Dzīvokļa logi un balkons Ūbeļu ielā 13-9;
  • Privātmājas pagalms Lauku ielā 13;
  • Privātmājas pagalms Podnieku ielā 4, 4A;
  • Privātmājas pagalms Ziedu ielā 6;
  • Privātmājās pagalms Baltezera ielā 14.

Kategorijā “Pakalpojumu sniegšanas un tirdzniecības vietas” tika pieteikts viens objekts:

• SIA “Tehnika AZ” teritorija

Kategorijā  “Izglītības, sporta un kultūras iestādes” tika pieteikts viens objekts:

• Valdorfa skolas priekšdārzs.

Tūlīt pēc gadu mijas pašvaldības vērtēšanas komisija apskatīja pieteiktos objektus un, apkopojot iegūtos rezultātus komisija nolēma – kategorijā “Privātās un daudzdzīvokļu ēkas, to priekšdārzi un piegulošā teritorija” – pirmo vietu piešķirt īpašumam Podnieku ielā 4 un 4A par mājas pagalmā un pieguļošajā teritorijā radīto Ziemassvētku noskaņu gan sev, gan visiem Podnieku ielas braucējiem un gājējiem un dāvināt dāvanu karti 100.00 EUR vērtībā.

Piešķirt divas otrās vietas – par ziemīgās noskaņas dzīvokļa logu un lodžijas noformējumu daudzdzīvokļu mājas Ūbeļu ielā 13 pirmajā stāvā un par pasakaini teiksmaino noskaņu dārzā Ziedu ielā 6 un dāvināt katram  dāvanu karti 50.00 EUR vērtībā. Trešo vietu piešķirt mājām Lauku ielā 13 un Baltezera ielā 14 par ziemassvētku noskaņu gaismas dekoriem pagalmos un dāvināt dāvanu kartes 30.00 EUR vērtībā.

Kategorijā “Pakalpojumu sniegšanas un tirdzniecības vietas – veikali, tirdzniecības centri, tirdzniecības vietas, kafejnīcas, restorāni, aptiekas, privāti sporta klubi, poliklīnikas, veselības centri, skaistumkopšanas saloni, viesnīcas, viesu nami, kempingi, privāti tūrisma un apskates objekti, privātu uzņēmumu, organizāciju biroju, ražošanas, noliktavu u.c. telpas un tām piegulošā teritorija” vērtēšanas komisija nolēma pirmo vietu piešķirt SIA “Tehnika AZ” par teritorijas noformējumu un gaismota suņa gada gaidīšanu un dāvināt dāvanu karti 100.00 EUR vērtībā.

Kategorijā “Izglītības, sporta un kultūras iestādes”  pirmo vietu piešķirt Ādažu Brīvās Valdorfa skolas interešu pulciņam “Skaistuma Dizaina Darbnīcas”, kas skolas priekšpagalmu pārvērta par gaismotu ziemas dārzu un dāvināt dāvanu karti 100.00 EUR vērtībā.

Priecē, ka ādažnieki labprāt dalījās Ziemassvētku brīnuma radīšanā. Ceram arī uz turpmāku iniciatīvu un aicinām novada iedzīvotājus, uzņēmumu un biedrības  piedalīties Ādažu novada pašvaldības rīkotajos konkursos 2018. gadā!