Jaunumi Saistošie noteikumi
sn_stadioni

Aicinām iepazīties ar precizētiem saistošajiem noteikumiem “Ādažu novada pašvaldības parku, skvēru, bērnu rotaļu, sporta laukumu un stadionu izmantošanas kārtība” (Nr. 53/2023).

Atšķirībā no iepriekšējā regulējuma Noteikumi tiek attiecināti arī uz publiskā lietošanā nodotiem pašvaldības parkiem un skvēriem, tiek precizēts, ka laukumu izmantošana ir bez maksas, izņemot, ja nomas maksa par to izmantošanu ir noteikta ar domes lēmumu.

Noteikumu vispārīgajos jautājumos tiek definēts laukumu izmantošanas mērķis un sastāvs. Laukumi paredzēti iedzīvotāju aktīvai un pasīvai atpūtai, prioritāri - bērnu un pusaudžu veselības, fiziskās un garīgās attīstības nostiprināšanai un sportam. Laukumu sastāvā var ietilpt būves un to elementi, aprīkojums, apgaismojums, kā arī stādījumi.

Ierobežojumi attiecībā uz izmantošanas laiku tiek noteikti vienīgi Ādažu multifunkcionālajam sporta laukumam, velotrasei, Carnikavas sporta laukumam (Rožu ielā, Carnikavā), kā arī Ādažu vidusskolas un Carnikavas stadioniem. Nepieciešamība noteikt minēto objektu slēgšanas laiku apmeklētājiem pamatojama ar darbības specifiku - objektu segumam nepieciešama speciāla kopšana un uzturēšana, kā arī pārvietoties pa tiem ieteicams ar īpašiem sporta apaviem.

Būsim saudzīgi pret izveidoto infrastruktūru, lai tā kalpotu gadiem ilgi!

Saistošie noteikumi_ Nr. 53/2023

Ādažu novada stadioni, bērnu laukumi, parki un skvēri