Projekti

Ādažu novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību 2022.gadā projektā “Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana”, kuru finansē Latvijas vides aizsardzības fonds, pieteica vairākas aktivitātes - koka laipas izveide Laivu ielas galā Carnikavā pāri kāpai, masīvkoka soli un sauļošanās soli pludmales kāpu zonā Laivu ielas galā, bio tualetes piegāde un uzstādīšana automašīnu stāvvietā Laivu ielas galā Carnikavā, pārģērbšanās kabīnes piegāde un uzstādīšana pludmalē Laivu ielas galā. Visi pieteiktie aktivitāšu elementi tika iegādāti un izgatavoti pagājušā gada sezonā un šobrīd Carnikavā Laivu ielas galā stāvlaukumā un pie izejas uz jūru visi ir izvietoti. Novada iedzīvotāju un viesi dodoties uz pludmali jau šobrīd var izmantot jaunos labiekārtojuma elementus.

Arī šajā gadā pašvaldība sadarbībā ar pašvaldības aģentūru “Carnikavas Komunālserviss”, kas ikdienā veic jūras piekrastes apsaimniekošanas darbus, lēma par pasākumiem, kurus pieteikt 2023.gada projektā “Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana”. Lai nodrošinātu ērtāku un patīkamāku piekrastes izmantošanu, šī gada projektā tika pieteiktas un atbalstītas sekojošas aktivitātes:

• Jaunu 240 l atkritumu konteineru iegāde, 20.gab,  izvietošanai piekrastes pludmales zonā;
  • 2 jaunu pārvietojamo biotualešu iegāde piekrastes zonai;
  • Pludmales atkritumu apsaimniekošanas izdevumu segšana.

Projekta īstenošanas laiks ir no 1. maija līdz 31. oktobrim un saskaņā ar Piekrastes pašvaldību apvienības pieņemto lēmumu par naudas sadalījumu, Ādažu novadam pieejamais finansējums ir 10621.00 EUR  piekrastes projektu īstenošanai.

logo rinda_vides aizs fonds