Aktualitātes Projekti
LifeBauhaus 22.05.2024.

Šī gada 22.un 23.maijā Ādažu novada pašvaldības Attīstības un projektu nodaļa organizēja projekta LIFEBauhausing Europe partneru tikšanos. Projektā piedalās 10 partneri no 4 valstīm – Spānijas, Ungārijas, Horvātijas un Latvijas.

Projekta Partneri:

EuroVertice Consultores (ES) – Projekta galvenais koordinators - https://www.eurovertice.eu/ 

Universidad Politécnica de Cartagena (ES) - https://www.upct.es/ 

Ekodoma (LV) - https://www.ekodoma.lv/ 

Pro Progressione (HU) - https://proprogressione.com/ 

Croatia Green Building Council (HR) - https://gbccroatia.org/en/ 

Cartagena pašvaldība (ES) - https://www.cartagena.es/ 

Blanca pašvaldība (ES) - https://blanca.es/nuevaweb/ 

Ādažu pašvaldība (LV) - www.adazunovads.lv 

Erzsébetváros pašvaldība (HU) - https://erzsebetvaros.hu/

Varaždin pašvaldība (HR) - www.varazdin.hr

Tikšanās laikā tika pārrunāti ar projekta īstenošanu saistītie jautājumi, darba uzdevumi, praktiskas lietas par datu ievākšanu un atskaišu sagatavošanu, kā arī turpmākie ar projekta īstenošanu saistītie uzdevumi katram partnerim.

Tāpat projekta partneri tika iepazīstināti ar Ādažu novadu – devāmies gan pastaigā pa Ādažu centru, apskatot pēdējos gados ar ES līdzfinansējumu uzceltās ēkas - dienas centru “Ūdensroze” un Ādažu pamatskolu, gan arī apmeklējot projekta ietvaros atjaunot paredzēto ēku Pirmā ielā 42A, gan paviesojoties Ādažu ražotāju veikaliņā “Utt”. Carnikavas novadpētniecības centrā viesi uzzināja par Ādažu novada vēsturi, gan arī par nēģu ķeršanas un pagatavošanas tradīcijām un bija ļoti priecīgi par iespēju izbaudīt perfekti silto un saulaino laiku īsai pastaigai Baltijas jūras piekrastē.

bauhaus_Ādaži

Informācijai! Ādažu novada pašvaldība turpina projekta “LIFEBauhausingEurope” īstenošanu. Nākamo četru gadu laikā šī projekta ietvaros, izmantojot Jaunā Eiropas Bauhausa (NEB) pieeju, tiks strādāts, lai atjaunotu pašvaldības īpašumā esošu ēku un pārveidotu tās  apkaimi.

finansulogo

Šis projekts ir saņēmis finansējumu no Eiropas Savienības Life programmas saskaņā ar granta līgumu Nr. 101113886. Par šī dokumenta saturu atbild tikai BauhausingEurope projekts, un tas ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības viedokli. Projekts ir saņēmis finansējumu no valsts budžeta apakšprogrammas “LIFE programmas projekti”.

Bauhaus logo rinda