Jaunumi novadā Teritorijas plānojums

Ādažu novada dome 2023. gada 22.martā ir pieņēmusi lēmumu Nr. 96 Par lokālplānojuma “Lokālplānojums teritorijai starp Gaujas ielu, Lauku ielu, Druvas ielu un Vējupi” 1. redakcijas pilnveidošanu.

Līdz 2023.gada 23.augustam pašvaldība pilnveidos lokālplānojuma 1. redakciju atbilstoši institūciju atzinumiem un publiskās apspriešanas rezultātiem, tai skaitā:

1. veiks precizējumus atbilstoši VVD Lielrīgas reģionālā vides pārvaldes un Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras atzinumiem un LVC atjaunotajiem nosacījumiem;
  2. noteiks Lokālplānojuma teritoriju kā “Dzīvojamā zona” un papildināt ielu šķērsgriezumu variantus;
  3. papildinās apbūves noteikumus ar nosacījumiem nožogojumu izveidei gar Vējupi un par sabiedrības informēšanas pasākumu kārtību;
  4. papildinās Lokālplānojuma īstenošanas kārtību ar prasībām izstrādājamās ainavu analīzes apjomam jaunas apbūves gadījumā.

Lokālplānojuma izstrādes vadītāja - Ādažu novada vecākā eksperte Iveta Grīviņa – Dilāne.