Iedzīvotāju aptauja Jaunumi
aptauja par bd nosaukumu

Pirmsskolas izglītības iestāde un tās nosaukums nereti savās darbībās un atpazīstamība papildina viens otru. Bērniem, kas būs iestādes apmeklētāji – vietai jāasociējas ar kaut ko mīļu un patīkamu, lai būtu vēlme ik dienu turp doties, savukārt vēlāk pēc bērnu dārza gaitām ar nosaukumu saistīsies jaukas bērnības atmiņas. Nosaukums var būt iedvesmas  avots arī topošās iestādes interjera un ārtelpas labiekārtojuma idejām.

Balso, par tavuprāt piemērotāko un labāko nosaukumu vai piedāvā savu ideju:

  1. Ūbelīte
  2. Vējupīte
  3. Podnieki
  4. Cits variants.

Atbildes var iesniegt elektroniski līdz 4. martam.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdKh2NfywT0DkYs7lbDfHfBdDSTA0sRYePaeJgYJjKmK9gxUA/viewform?usp=sf_link

nosaukumambd

Lai uzzinātu ko vairāk par topošo pirmsskolas izglītības iestādi Ūbeļu ielā 18 (Podniekos) Ādažos, aicinām ikvienu interesentu 4. martā plkst. 18.00 Ādažu novada Kultūras centrā uz tikšanos ar pašvaldības vadību un projekta izstrādes grupu.

Tikšanās reizē iepazīstināsim ar topošās pirmsskolas izglītības iestādes skicēm, ar iecerētajiem piegulošās teritorijas risinājumiem, ka arī pastāstīsim par šī brīža aktivitātēm Krastupes ielas pārbūves projektā.

Sabiedrības informēšanas sapulcei varēs sekot līdzi arī ZOOM platformā. Lūdzu piesakieties dalībai, atzīmējot, kā plānojat piedalīties - klātienē vai attālināti! Pieteikties var elektroniski vai zvanot uz Klientu apkalpošanas centriem pa tālr. 29486570,  25151340 (Ādažos), 25151341 (Carnikavā).

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeZARy1sdhfbuyTrXwwvhP3ju6sAFRNz6noTYtwCYthtcb9Zw/viewform?usp=sf_link

dalibai4marts