Pašvaldības priekšsēdētāja Karīna Miķelsone Valsts prezidenta pilī kopā ar ekspertiem diskutē par vides piesārņojuma mazināšanu

Ādažu novada domes priekšsēdētāja Karīna Miķelsone vakar piedalījās Lielās talkas atklāšanas pasākumā, kurā  Valsts prezidents Egils Levits uzrunāja talkas projekta koordinatorus un atbalstītājus.

Ādažu novada pašvaldības priekšsēdētāja Karīna Miķelsone kopā ar Valsts vides dienesta ģenerāldirektora vietnieci Lauru Anteinu; Ārvalstu investoru padomes Latvijā Zaļās ekonomikas attīstības darba grupas vadītāju Daci Cīruli; Latvijas Universitātes Bioloģijas institūta vadošo pētnieku, Magnetobioloģijas laboratorijas vadītāju Antonu Kolodinski; LU Filozofijas un socioloģijas institūta vadošu pētnieku Mārtiņu Kaprānu piedalījās diskusijā par vides piesārņojuma mazināšanu.

Aicinot visu Latvijas sabiedrību rūpēties par vides sakopšanu un labiekārtošanu, š.g. 22. aprīlī jau 16. reizi Latvijas teritorijā norisināsies Lielā talka ar moto “Zaļa Latvija = Zaļa pasaule”. Jau tagad ikviens var atzīmēt sev zināmās vietas, kas būtu jāsakopj, “Piesārņoto vietu kartē”, kura ir atrodama Lielās talkas mājaslapā https://talkas.lv/.

“Mēs Latvijā izvēlamies būt aktīva pasaules daļa, rīcības cilvēki, kas ir gatavi gan cīnīties ar piesārņojuma sekām, gan mainīt ieradumus, lai padarītu Latviju brīvu no sārņiem un ar veselīgu, skaistu vidi saviem iedzīvotājiem.,” Valsts prezidents kā “Lielās talkas” patrons aicināja klātesošos.