Jaunumi sportā
Roberts Arnicāns, orientēšanās
Roberts Arnicāns (attēlā - trešais no kreisās)

Veiksmīgi starptautiskajās orientēšanās sacensībās "International Trophy Murcia Costa Calida" Spānijas pilsētā Karavakā de la Krusā startējuši Ādažu Bērnu un jauniešu sporta skolas dalībnieki, izcīnot uzvaras trīs vecuma grupās. Kopumā sacensībās piedalījās 13 Ādažu Bērnu un jauniešu sporta skolas audzēkņi.

M16 vecuma grupā uzvaru izcīnīja Kristofers Kančs, bet Pēteris Arnicāns šajā pašā grupā ierindojās sestajā vietā.

M18 grupā sīva cīņā pie uzvaras tika Roberts Arnicāns, septīto vietu izcīnīja Rūdolfs Graudiņš, bet 18.vietā ierindojās Roberts Graudiņš.

W18 grupā grupā uzvaru izcīnīja Paula Ķirkuma, bet Robertam M-20E grupā palika uzreiz aiz goda pjedestāla, ierindojoties ceturtajā vietā.

F16 grupā Emīlija Terentjeva izcīnīja sesto vietu, bet Selīna Krasta – 13.vietu. F-18E grupā Grieta Grantskalna ieņēma astoto vietu, bet M-12 grupā Matīss Liepiņš noslēdza labāko orientieristu desmitnieku, ierindojoties 10.vietā.  F-E grupā 11.vietā Taiga Laizāne, bet M-E grupā 34.vietā Matīss Liepiņš.

Ādažu novadā bāzēto orientēšanās klubu "Kāpa" pārstāvēja vēl vairāki sportisti, tai skaitā audzēkņu treneri Ainārs Lupiķis un Tamāra Kosmačeva. Kosmačeva izcīnīja 11.vietu F-65 grupā, Lupiņš ieņēma 32.vietu M-E grupā. 12.vieta Ievai Rukšānei F-E grupā.

"International Trophy Murcia Costa Calida"
 ir sena vēsture - šogad sacensības norisinājās jau 36. reizi.