Attīstības jaunumi Jaunumi novadā

Projekta ietvaros Atpūtas ielā 20 un Laivu ielā 2 Carnikavā izvietotas peldošas laipas uz pontoniem. Laipas jau kādu laiku iedzīvotājiem un ciema viesiem ir pieejamas un tiek izmantotas aktīvās atpūtas aktivitāšu uz ūdens daudzveidošanai. Laivu ielas stāvlaukumā un laukumā pie dzelzceļa stacijas uzstādīti informatīvie digitālie stendi. Lai varētu nodrošināt digitālā stenda darbību Laivu ielā, tika izbūvēts optiskais kabelis pa Vecgaujas gultni un savienots ar pašvaldības īpašumā esošo datu pārraides tīklu pašvaldības objektā “Dambis D-1”. Kvalitatīva datu pārraide nodrošinās apmeklētāju plūsmu ar aktuālāko informāciju. Izbūvētais optiskas kabelis dos iespēju nākotnē izveidot videonovērošanas infrastruktūru, kā arī  izveidot publiski pieejamu Wi-Fi  pieslēgumu.

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 50551.39 EU, tajā skaitā publiskais finansējums – 45 496.25 EUR. Pašvaldības līdzfinansējuma daļa ir 10 % no kopējām izmaksām, kas sastāda 5 055.14 EUR.