Jaunumi novadā Veselība
Eiropas Mobilutātes diena, 2022. gads, Ādaži
Mobilitātes diena Ādažu novadā 2022. gada septembrī. Pašvaldības arhīva foto

16.septembrī no plkst. 11.00 līdz 15.00 laukumā pie Ādažu sākumskolas (Attekas ielā 16) norisināsies tematisks pasākums "Mobilitātes diena" veselīga dzīvesveida veicināšanai pirmsskolas vecuma bērniem un viņu ģimenes locekļiem. Pasākums notiks Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros, kura norisinās no 16. līdz 22. septembrim. Mobilitātes dienā būs iespēja iesaistīties dažādās aktivitātēs.

PROGRAMMA

• DROŠS CEĻŠ AR VELO

- stāstījums un demonstrējums pirmsskolas vecuma bērniem un viņu ģimenes locekļiem par pirmajām nepieciešamajām velo braukšanas prasmju iemaņām, dodoties kopā ar vecākiem velo izbraucienos;

• VELO STAFETE;
  • PARAUGDEMONSTRĒJUMI UN IETEIKUMI, kā pareizi noregulēt velosipēdu atbilstoši ērtākai braukšanai.

14:30-15:00 notiks apbalvošana- enerģiskākie un veiklākie aktivitāšu dalībnieki tiks iepriecināti ar dažādām balvām.

Pasākumā piesaistītais speciālists- I.Jugāns.

Aicinām ņemt līdzi savu velo un iesaistīties aktivitātēs. Pasākumu īstenos biedrība “Ādaži Velo”. Dalība pasākumā ir bez maksas!  Pasākuma laikā tiks veikta fotofiksācija Projekta publicitātes mērķu nodrošināšanai. Informācijai par pasākumu sekojiet līdzi Ādažu novada pašvaldības tīmekļvietnē www.adazunovads.lv un Facebook kontā

Pasākums tiek īstenots projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Ādažu novada pašvaldības Ādažu pagastā”, Nr.9.2.4.2/16/I/001, ietvaros.