Jaunumi sportā
Latvijas orientēšanās nakts, Mežgarciems, Užuļu ģimene
Kuplā Užuļu ģimene pilnā sastāvā

22.septembrī  20 Latvijas pilsētās norisinājās Latvijas orientēšanās nakts sacensības 3 stundu rogainingā. Ādažu novadā, Mežgarciemā pulcējās 51 komanda ar  171 dalībniekiem, kuri sacentās četrās grupās - veterānu grupā startēja trīs komandas, sieviešu konkurencē sacentās septiņas, "Open grupā par uzvaru cīnījās 23 komandas, bet vislielāko dalībnieku skaitu pulcēja "Family" jeb ģimeņu grupa - 27 komandas. Atzīmēšanās kontrolpunktos bija ar telefoniem, noskenējot QR kodu.

Ģimeņu grupā publika bija raiba: ar lielu starptautisku pieredzi, pieredzējuši orientieristi ar saviem bērniem, ģimeņu dinastijas vairākās paaudzēs no Carnikavas un pilnīgie iesācēji, kuri piedalījās draugu vai orientēšanās entuziastu ietekmē.

19.00 dalībnieki saņēma kartes un varēja plānot savas distances. 20.00 tika dots starts un  dalībnieki ar pieres lukturīšu starmešiem pazuda tumsas ieskautajā mežā. 

Pēc pusotras stundas no meža atgriezās komandas, kuras jau bija sagurušas, bet priecīgas un smaidīgas par veikto aktivitāti, par kontrolpunktiem, kuri bija ar atstarojošiem lukturīšiem, lai dalībniekiem būtu vieglāk pamanīt QR kodu. Pirms plkst. 23.00 komandas finišā atgriezās  viena  komanda pēc otras: noguruši, smaidīgi un laimīgi par piedzīvojumu mežā. Noskrieto kilometru skaits komandām svārstījās ap 25, taisnā līnijā - ap 18km

Visos kontrolpunktos  pabija Open komanda "Kukurznīši" - Artūrs un Andris Verzas, tālāk sekoja stiprākās Family grupas komandas - Kanču ģimene jeb "B.E.K.A.H." no Ādažiem (142 punkti), Lindes ģimene jeb "Ozons Saulkrasti" (133 punkti), Brakovsku-Pāķu ģimene jeb "Ādažu City" no Ādažiem (125 punkti). Sieviešu grupā uzvarēja "Balto zalkšu dāmas" (106punkti), veterāniem labākā komanda bija "Mona -x" no Rīgas (104punkti).

Visi sacensību rezultāti aplūkojami ŠEIT
Sacensību fotogalerija: ŠEIT.