Saistošo noteikumu projekts

Viedokļa paušanai publicēts saistošo noteikumu projekts "Grozījums Ādažu novada pašvaldības 22.12.2021. saistošajos noteikumos Nr. 41/2021 "Par augstas detalizācijas topogrāfiskās  informācijas un citas ģeotelpiskās informācijas aprites kārtību". Priekšlikumus aicinām iesūtīt līdz 28.septembrim  e-pastā dome@adazi.lv.

Noteikumos plānots izdarīt grozījumu, svītrojot 6.1 apakšpunktu, kas cita starpā nosaka, ka  pirms topogrāfiskā plāna iesniegšanas pārbaudei un reģistrācijai datubāzē, to saskaņo ar Ādažu novada Administrācijas Īpašumu un infrastruktūras nodaļu. Ņemot vērā, ka ar Ādažu domes 2022. gada 27. jūlija lēmumu "Nr. 360 "Par Īpašuma un infrastruktūras nodaļas reorganizāciju" pašvaldības administrācijas struktūrvienība "Īpašumu un infrastruktūras nodaļa" reorganizēta un beigusi pastāvēt, punkts no noteikumiem ir svītrojams.

Citas izmaiņas saistošajos noteikumos nav veiktas.