sn_projekti_izsaki_priekšlikumus

Sabiedrības apspriešanai nodots saistošo noteikumu projekts “Par Ādažu novada pašvaldības kapsētu darbības un uzturēšanas kārtību”. Lūdzam iedzīvotājus paust viedokli, iesūtot e-pastā dome@adazi.lv no šodienas līdz 25.augustam.

Saistošo noteikumu projekta mērķis ir noteikt vienotu kārtību, kādā tiek organizēta Ādažu novada pašvaldības kapsētu uzturēšana, izmantošana un apsaimniekošana, kapavietu piešķiršanas kārtību, prasības to uzturēšanai, kapliču izmantošanas kārtību, kā arī administratīvo atbildību par Noteikumu neievērošanu.

Atšķirībā no iepriekšējā regulējuma tiek precizētas korespondējošās tiesību normas, par kuru pārkāpšanu paredzēta administratīvā atbildība, atsevišķi nodalot atbildību par Noteikumu katru pārkāpumu, kā arī nosakot minimālo un maksimālo soda apmēru.

​​​​Noteikumu projekts neskar administratīvās procedūras un nemaina privātpersonām veicamās darbības līdzšinējo kārtību.