Sabiedrības apspriešanai nodots saistošo noteikumu projekts Par pabalstu aizgādnībā esošo personu aizgādņiem Ādažu novada pašvaldībā”. Lūdzam iedzīvotājus paust viedokli, iesūtot e-pastā dome@adazi.lv līdz 23.maijam.

Ar jaunajiem saistošajiem noteikumiem tiek saglabāts esošais pabalsta apmērs aizgādnim 30 eiro mēnesī, bet, ja aizgādnībā esoša persona dzīvo institūcijā vai ilgstoši atrodas ārstniecības iestādē, tad 15 eiro mēnesī.

Atšķirībā no spēkā esošajiem noteikumiem jaunajos noteikumos plašāk  ir norādīts iesnieguma iesniegšanas kanāls, norādot, ka iesniegumu Sociālajam dienestam var iesniegt gan klātienē  Sociālā dienesta  telpās Gaujas iela 13/15, Ādažos, gan Garā iela 20, Carnikavā, gan, izmantojot valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.gov.lv, nosūtīt uz Sociālā dienesta  oficiālo elektronisko adresi, vai parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, nosūtot uz Sociālā dienesta elektronisko pasta adresi soc.dienests@adazi.lv. Tāpat iesniegumus var atstāt klātienē Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Gaujas iela 33A, Ādažos, vai Stacijas iela 5, Carnikavā.