Saistošo noteikumu projekts

Sabiedrības apspriešanai nodots saistošo noteikumu projekts "Par braukšanas maksas atvieglojumiem sabiedriskajā transportā Ādažu novadā". Lūdzam iedzīvotājus paust viedokli, iesūtot e-pastā dome@adazi.lv no šodienas līdz 21.septembrim.

Noteikumu projekts nosaka pasažieru kategorijas, kuras ir tiesīgas saņemt braukšanas maksas atvieglojumus, kā arī atvieglojumu apmēru un piešķiršanas kārtību Ādažu novadā.

Ar jaunajiem saistošajiem noteikumiem nav paredzēts noteikt citus atvieglojuma apmērus kā līdz šim, taču tiek mainīta iesniegšanas un lēmuma pieņemšanas  kārtība. Ja iepriekš lēmumu par atvieglojumu piešķiršanu pieņēma Ādažu novada pašvaldības Centrālās pārvaldes Administratīvā nodaļa, tad tagad lēmumus pieņems Sociālais dienests, jo noteikumu izpildei paredzētie finanšu līdzekļi ir paredzēti Sociālā dienesta budžetā. Noteikumiem ir pievienotas iesnieguma veidlapas, lai atvieglotu privātpersonai iesnieguma aizpildīšanu.