Ādažu novada pašvaldības 2022. gada 12. aprīļa saistošajos noteikumos Nr. 31/2022 "Par pašvaldības aģentūras "Carnikavas komunālserviss" (Aģentūras) maksas pakalpojumu cenrādi" nepieciešams veikt grozījumus, jo nosakot maksu 0,29 eiro par elektrotransportlīdzekļa uzlādi (elektrouzlādes punkts: Laivu ielā, Carnikavā) tā kļūdaini norādīta bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN). Maksa ar PVN ir 0,35 eiro.

Šo noteikumu izdošanas mērķis ir novērst iepriekšminēto neprecizitāti saistošo noteikumu pielikuma 7. punktā.

Maksu par elektrotīklu uzturēšanu pakalpojuma saņēmējs maksā bezskaidras naudas norēķinu veidā. Norēķināšanās par elektrouzlādi notiek ar ārpakalpojuma sniedzēju.

Pašvaldības funkcija, kuras izpildei tiek izstrādāti šie noteikumi, ir Aģentūras kompetence atbilstoši Publisko aģentūru likuma 17. panta pirmajai daļai. Ar šiem noteikumiem tiek precizēta maksa par Aģentūras sniegto pakalpojumu - elektrotransportlīdzekļa uzlāde elektrouzlādes punktā Laivu ielā, Carnikavā, Carnikavas pag., Ādažu nov.

Aicinām iedzīvotājus izteikt viedokli un priekšlikumus no 19. janvāra līdz 2.februārim, iesūtot tos e-pastā dome@adazi.lv.