Jaunumi sportā
Artūrs Stepanovs, 1. vieta, Bratislava, karatē

Kalngalietis Artūrs Stepanovs aizvadītajā nedēļas nogalē Bratislavā izcīnīja uzvaru starptautiskajā karatē turnīrā "Grand Prix Slovakia", kas norisinājās jau 44. reizi.

Stepanovs startēja U-21 vecuma grupas svara kategroijā līdz 67 kilogramiem, kur kopumā uz tatami izgāja 60 sportisti no 16 valstīm.

Pirmajā cīņā kalngalietis ar 4:0 pieveica ukraini Bohdanu Rešavecu, nākamajā ar 10:0 pārspēja poli Kamilu Milčareku, savukārt trešajā cīņā atkal ar 4:0 tika uzvarēts cits Ukrainas pārstāvis Oleksandrs Kostjukovskis. Arī trijās nākamajās cīņās Artūram pretī stājās ukraiņi – ceturtdaļfinālā ar 1:0 tika pieveikts Davids Janovskis, pusfinālā spraigā cīņā uzvarēts Jaroslavs Tiščenko (3:3, kangalietis finālā iekļuva pēc pirmā punkta prioritātes), bet finālā ar 2:1 pārspēts Iļja Hriņenko. Tādējādi kalngalietis kļuva par turnīra uzvarētāju.

Šogad šis ir kārtējais augstvērtīgais rezultāts Artūram Stepanovam. Šī gada janvārī viņš izcīnīja otro vietu turnīrā Atēnās (Grieķija), bet februārī ieņēma piekto vietu Eiropas U-21 čempionātā, kas norisinājās Tbilisi (Gruzija).