Jaunumi sportā

Ādažu novada sportists Artūrs Stepanovs izcīnījis uzvaras divos starptautiska līmeņa karatē turnīros – sacensībās "Budapest Open" Ungārijā, kā arī "Latvia Open", kas aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās Jelgavā.

16. un 17.septembrī kalngalietis Stepanovs piedalījās "Budapest Open", kas pulcēja vairāk nekā 2000 sportistu no 37 pasaules valstīm. U-21 vecuma grupas svara kategorijā līdz 67 kilogramiem, kurā startēja Stepanovs, kopumā bija 32 dalībnieki. Pirmajā cīņā kalngalietis ar 10:0 pieveica Polijas sportistu, pēc tam ar 5:2 pārspēja horvātu Matiju Nasteski, pusfinālā ar 4:1 uzvarēja Vācijas pārstāvi, bet finālā ar 2:0 – ukraini Dāvidu Janovski.

Nākamajā nedēļas nogalē, 23.septembrī, Stepanovs startēja Jelgavā notiekošajā turnīrā "Latvia Open", aizvadot trīs cīņas un visās izcīnot uzvaras. Pirmajā cīņā Stepanovs uzvarēja lietuvieti Tomasu Baļčiusu, nākamajā cīņā pieveikts Latvijas sportists, bet finālcīņā, kas noslēdzās ar 1:0 kalngalieša labā, tika pārspēts Lietuvas karatists Petrs Kalpoks.