Aicinām Ādažu novada aktīvos un radošos jauniešus piedalīties iniciatīvu projektu konkursā, pretendējot uz iespēju saņemt līdz 500 eiro finansējumu savas idejas īstenošanai. Pieteikšanās konkursam līdz 25.oktobrim.

Konkursa mērķis ir veicināt jauniešu iniciatīvas Ādažu novada administratīvajā teritorijā kultūras, sporta un izglītības procesos, sekmējot jauniešu veselīgu dzīvesveidu, vērtīborientāciju un sabiedrisko līdzdalību.

Finansējumu var piešķirt šādām aktivitātēm:

• neformālā mācīšanās;
  • jauniešu iesaiste brīvprātīgā darbā;
  • fiziskās aktivitātes, kas neprasa ilglaicīgu iepriekšējo sagatavotību sporta veidā (piemēram, atklātie treniņi, amatierturnīri, u.tml.)
  • radošā izpausme (piemēram, radošās darbnīcas, izstādes);
  • nodarbinātības vai uzņēmējdarbības veicināšana;
  • vides teritorijas labiekārtošana.

Dokumenti:

Projekta pieteikumu (1.pielikums) ar norādi "Pieteikums jauniešu iniciatīvu projektu konkursam" jāiesniedz e-pastā: dome@adazi.lv, kā elektronisku dokumentu ar paraksttiesīgās personas drošu elektronisko parakstu līdz 25.oktobrim.

23. oktobrī notiks klātienes tikšanās ar projekta pārstāvi no pašvaldības. Vieta un laiks tiks precizēts. Sekojiet līdzi informācijas pašvaldības tīmekļvietnē un sociālo tīklu kontos.

Papildus informāciju varat iegūt, sazinoties ar Jaunatnes lietu speciālisti Ievu Pelcmani pa tālruni +371 25715070 vai e-pastu ieva.pelcmane@adazi.lv.