Viedokļa paušanai publicēts saistošo noteikumu projekts "Grozījumi Ādažu novada pašvaldības 2022. gada 22. jūnija saistošajos noteikumos Nr. 59/2022 "Par Ādažu novada pašvaldības maksas autostāvvietu lietošanu"". Priekšlikumus aicinām iesūtīt līdz 5.oktobrim e-pastā dome@adazi.lv.

Grozījumi paredz papildināt vai precizēt vairākumus noteikumu punktus.

Noteikumos precizētas daudzbērnu ģimenes, bērnu vecāka un transportlīdzekļa īpašnieka definīcijas. Tiek precizēts noteikumu Nr. 59/2022 10.2. un 10.3 apakšpunkts.

Noteikumu projektā tiek precizēts dokumentu klāsts, kas personai jāiesniedz, lai saņemtu atļauju bez maksas izmantot pašvaldības autostāvvietas.

Pagarināts arī termiņš, kurā iesniedzējs tiesīgs apstrīdēt atļaujas neizsniegšanas faktu pašvaldības Administratīvo aktu strīdu komisijai – no 15 dienām līdz vienam mēnesim.