Projekti

Ādažu novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību arī 2023.gadā projektā “Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana”, kuru finansē Latvijas vides aizsardzības fonds, pieteica vairākas aktivitātes.

Šajā gadā projekta ietvaros Carnikavas jūras piekrastes uzturēšanai tiks papildus izvietoti vismaz 20 jauni 240l tilpuma atkritumu konteineri un 2 pārvietojamās tualetes kabīnes. Daļa projekta finansējuma tiks novirzīti pludmalē savākto atkritumu izvešanas un nodošanai poligonā apmaksai.

Projekta īstenošanas laiks ir no 01.05.2023.-31.10.2023. un saskaņā ar Piekrastes pašvaldību apvienības pieņemto lēmumu par naudas sadalījumu Ādažu novadam pieejamais finansējums ir 10621.00 eiro piekrastes projektu īstenošanai.

Projekts tiks īstenots sadarbībā ar pašvaldības aģentūras “Carnikavas komunālserviss” pārstāvjiem, kas ikdienā nodrošina novada, tajā skaitā Carnikavas pagasta, jūras piekrastes uzturēšanas darbus.

logo rinda_vides aizs fonds