Daba

Carnikavā ir pieejama pašvaldības zeme mazdārziņu ierīkošanai (zemes vienībā ar kadastra apzīmējumu 8052 005 1159, “Sautiņu pļavas”). Kartē var redzēt pieejamo mazdārziņu izvietojumu, to platība ir no 300 līdz 450 m2.  Nomai piedāvātā zeme atrodas blakus Zibeņu parkam. Elektrības pieslēgums nav pieejams, tāpat arī ūdens ņemšanas vieta nav līdzās šiem zemes gabaliem.

Nomas maksa mazdārziņiem Carnikavā ir 0,05 eiro par 1 m2 gadā, ko nosaka Ādažu novada domes 2021.gada 9.novembra saistošie noteikumi Nr. 33/2021 “Par Ādažu novada pašvaldības neapbūvētu zemesgabalu nomas maksu”.

Arī Ādažu pagastā, pašvaldības īpašumā Cīruļu iela 2, Kadagā, ir iespēja nomāt mazdārziņu no biedrības “Vinetas”. Intereses gadījumā lūgums zvanīt biedrības valdes priekšsēdētājām Artim Reinbergam, tālrunis 27009072.

Pirms rakstīt iesniegumu mazdārziņa nomai ir ieteicams apskatīt izvēlēto teritoriju dabā.

Interesentiem jāiesniedz domei adresēts un parakstīts Iesniegums:

• Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā, LV-2164, 1. stāvā;
  • vai Stacijas ielā 5, Carnikavā, Carnikavas pagastā, Ādažu novadā, LV-2163;
  • vai elektroniski parakstīts iesniegums e-pastā dome@adazunovads.lv.

Papildu jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar pašvaldības administrācijas Nekustamā īpašuma nodaļu, 28776519.

mazdarziniem