Sabiedrības līdzdalība Veselība
Vingrotājas

Kopš 2022.gada septembra tautas namā “Ozolaine” īstenotas jogas nodarbības senioriem speciālistes Zaigas Luriņas vadībā. Līdz projekta noslēgumam kopumā īstenotas 60 nodarbības.

Aktivitātes norisinājās iniciatīvu projekta “Ādažu novada senioru veselības uzturēšana” ietvaros, ar Ādažu novada pašvaldības līdzfinansējumu atbilstoši pašvaldības 25.05.2022. nolikumam Nr.19 “Iniciatīvas projektu finansēšanas kārtība Ādažu novada pašvaldībā”.

Savukārt kopš 2023.gada janvāra pirmsskolas izglītības iestādes “Strautiņš” telpās notika nodarbības emocionālās un fiziskās labsajūtas uzlabošanai. Nodarbību 1.daļā notika Cigun atveseļojošā vingrošana, 2.daļā lekcija ar dalībnieku iesaisti praktiskajā darbā. Kopumā tika īstenotas 15 nodarbības.

Nodarbības vadīja Viktorija Bērziņa - sertificēta Cigun instruktore, transformāciju koučs, radošo iedvesmas grāmatu sērijas “6 minūtes 365 dienas” līdzautore, emocionālā intelekta un iedvesmas trenere.

Atsauksmes no dalībniekiem:

“Patika nodarbību gaita, elpošanas un kustību sasaiste un izpildes veids, relaksējoša mūzika, izpildes temps, kā arī otrās nodarbību daļas piedāvāto tēmu daudzveidība un izklāsts. Profesionāls trenera darbs”

“Viss patika - gan vingrošana, gan lekcijas. Katrā no reizēm bija kas tāds, ko paņemt sev un aizdomāties. Patika arī būt kopā ar citiem dalībniekiem, dzirdēt un redzēt - kā uz kuru tas viss iedarbojas”

“Pēc nodarbībām jutos ļoti relaksējusies un nomierinājusies. Pārsteidza, ka pat mierīgā tempā veiktas kustības dod fizisku slodzi. Vērtīgi bija apgūt pareizu elpošanu”

Aktivitātes īstenotas iniciatīvu projekta “Nodarbības emocionālās un fiziskās labsajūtas uzlabošanai” ietvaros ar Ādažu novada pašvaldības līdzfinansējumu atbilstoši pašvaldības 25.05.2022. nolikumam Nr.19 “Iniciatīvas projektu finansēšanas kārtība Ādažu novada pašvaldībā”.

Foto: Viktorija Bērziņa