Jaunumi sportā
A.Gordejevs

Ādažnieki Andrejs Gordejevs (attēlā no labās) un Kristaps Čilipāns veiksmīgi startējuši, attiecīgi, Latvijas junioru čempionātā un starptautiskajās sacensībās “Wiru Grand Prix 2022” (Igaunijā), izcīnot vietas uz goda pjedestāla, informē sportistu treneris Pāvels Murāns.

25. un 26. novembrī Valmieras Olimpiskā centra 25 metru peldbaseinā norisinājās Latvijas junioru čempionāts peldēšanā. Ādažu bērnu un jauniešu sporta skolas pārstāvis Andrejs Gordejevs, startējot junioru vecuma grupā (14–17 gadi), izcīnīja divas bronzas godalgas – 400 metru peldējumā brīvajā stilā un 200 metru peldējumā uz muguras. 100 metru distancē viņš ieņēma septīto vietu.

Savukārt Kristaps Čilipāns, startējot 100 un 200 metru peldējumā brasā, uzrādīja savus personīgos rekordus, kas abās distancēs deva devīto vietu.

Par junioru čempionāta 28 medaļu komplektiem gan individuālajā, gan komandu ieskaitē cīnījās teju 300 sportistu no visas Latvijas. Ar sacensību rezultātiem var iepazīties ŠEIT.

Kristaps Čilipāns izcīnīja divas zelta medaļas 50 un 100 metru peldējumā brasā, pārstāvot Latviju starptautiskajās sacensībās Igaunijā “Wiru Grand Prix 2022”. Kopumā sacensībās piedalījās gandrīz 400 jaunie peldētāji no visām trim Baltijas valstīm. Ar sacensību rezultātiem var iepazīties ŠEIT.