Jaunumi sportā

Ādažu novada pašvaldības Sporta nodaļas vadītāja vietnieks Edvīns Krūms nominēts “Gada balvai vieglatlētikā 2022” nominācijā “Gada treneris”.

Krūms spēj apvienot gan izcilu sportistu sagatavošanu visaugstākā līmeņa sacensībām, gan ieņemt nozīmīgu lomu vieglatlētikas vides veidošanā. Kā pašvaldības Sporta nodaļas vadītāja vietnieks viņš veido arī sporta vidi mūsu novadā.  2022.gadā vairāki Edvīna Krūma audzēkņi startējuši visaugstākā līmeņa starptautiskajās sacensībās – Eiropas un pasaules čempionātos, Eiropas U-18 čempionātā.

Uzvarētāji tiks noteikti tautas, žurnālistu, LVS Treneru komisijas locekļu, LVS Jaunatnes komisijas locekļu un LVS juridisko biedru balsojumā. Tādējādi arī novadniekiem ir iespēja atbalstīt treneri, balsojot reizi dienā no vienas IP adreses.

Tautas balsojums veidos 20% no kopējā rezultāta. Nobalsot iespējams ŠEIT. Uzvarētāji tiks apbalvoti 20.decembrī.