Edvards Krūms no kreisās
Edvards Krūms (no kreisās). Foto: Latvijas Vieglatlētikas savienība
FacebookX / TwitterLinkedinThreads

Aizvadītajā nedēļas nogalē Igaunijas pilsētā Viru notika visu triju Baltijas valstu gadskārtējais čempionāts daudzcīņās junioriem (U20) un jauniešiem (U18 un U16), kurā piedalījās arī Ādažu novada pārstāvis Edvards Krūms.

U-16 vecuma grupā Edvards individuāli ar 5654 punktiem izcīnīja otro vietu, piekāpjoties tikai vienaudzim no Igaunijas. Edvarda sniegums veicināja arī Latvijas komandas uzvaru U-16 grupā valstsvienībām, kur Latvija ieguva 31076 punktus, būtiski apsteidzot Igauniju (29590).

Jāpiebilst, ka Latvijas komanda uzvarēja visās trijās (U-16, U-18 un U-20) vecuma grupās, lai gan iepriekšējos sešus gadus komandu cīņā uzvaru svinēja mūsu ziemeļu kaimiņi, kuru valstī daudzcīņnieku tradīcijas ir ļoti augstā līmenī.

 

Saistītas tēmas

Aktualitātes:
Jaunumi sportā