Jaunumi pašvaldībā

10.maijā plkst.9.00 notiks Ādažu novada pašvaldības domes sēde. Sēde notiks Carnikavā, Stacijas ielā 5, sēžu zālē. Domes sēžu tiešraidēm ir iespējams sekot līdzi pašvaldības Youtube kanālā.

Domes sēdes darba kārtība un lēmumprojekti:

• Par Ādažu novada pašvaldības domes 2023. gada 10. maija kārtējās sēdes darba kārtības apstiprināšanu (ziņo Karīna Miķelsone)
  • Par Ādažu novada pašvaldības 2022. gada konsolidētā pārskata apstiprināšanu (ziņo Anita Snigireva)
  • Par saistošo noteikumu "Grozījums Ādažu novada pašvaldības 2021. gada 20. oktobra saistošajos noteikumos Nr. 15/2021 “Par nekustamā īpašuma nodokli Ādažu novadā”" projektu (ziņo Ilona Gotharde)
  • Par redakcionāliem labojumiem Ādažu novada pašvaldības domes 2023. gada 5. aprīļa lēmumā Nr. 127 “Par adrešu piešķiršanu ēkām un telpu grupām” (ziņo Nadežda Rubina)