Domes priekšsēdētāja Karīna Miķelsone viesojas Sociālajā dienestā un dienas centrā “Ūdensroze”, sveicot sociālos darbiniekus svētkos

Vispasaules sociālās darba dienas ietvaros Ādažu novada pašvaldības priekšsēdētāja Karīna Miķelsone otrdien apmeklēja Ādažu novada pašvaldības sociālo dienestu Ādažos un Carnikavā, kā arī dienas centru “Ūdensroze”.  Sirsnīgās sarunās “Ūdensrozes” apmeklētājiem bija iespēja uzdot savus jautājumus priekšsēdētājai un saņemt uz tiem atbildes. Tikšanās laikā K. Miķelsone īpaši uzsvēra sociālā darba svarīgumu un nozīmību, pasakoties darbiniekiem par viņu ieguldīto darbu.

Ādažu novada pašvaldības sociālajā dienestā šobrīd strādā 27 darbinieki, no tiem dienas centrā “Ūdensroze” – astoņi. Sveicam svētkos!