diskusija Ropaži_6.okt.2023

6. oktobrī Kultūras centrā “Berģi” Garkalnes pagasta iedzīvotāju konsultatīvā padome aicināja Ādažu novada pašvaldības vadību un Ropažu novada pašvaldības vadību uz paneļdiskusiju par Garkalnes pagasta sadalīšanu, lai sniegtu atbildes iedzīvotājiem uz viņu interesējošiem jautājumiem.

Klātesošajiem atbildes sniedza Ādažu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Karīna Miķelsone un priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Valērijs Bulāns, bet Ropažu novadu pārstāvēja - domes priekšsēdētāja Vita Paulāne un domes priekšsēdētājas otrais vietnieks Haralds Burkovskis.

Tikšanos vadīja Garkalnes pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes pārstāvis  Miķelis Strīķis.

Ceram, ka iedzīvotāji saņēma nepieciešamo informāciju, kā arī  pašvaldību pārstāvji sadzirdēja iedzīvotāju intereses.