Jaunumi novadā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Carnikavas stadionā tika sabojāts futbola vārtu tīkls un rezervistu soliņa nojumes. Carnikavas pagasta policija vainīgos ir noskaidrojusi un sauks pie atbildības likumā paredzētajā kārtībā.

Stadiona inventārs sabojāts 19. septembrī laika posmā starp plkst. 12.00 un 15.00. Ņemot vērā, ka konstatēti mantas bojājumi, informācija par pārkāpumu nodota Valsts policijai.

Pateicoties video novērošanas kamerām, tika atpazītas četras personas – divi jaunieši un divas jaunietes. Vainīgās personas, kas pēc pašvaldības policijas ziņām nedzīvo Carnikavā, tiks sauktas pie atbildības.

Carnikavas pagasta policija atgādina, ka par tīšu īpašuma un mantas bojāšanu paredzēta kriminālatbildība. Aicinām iedzīvotājus ar cieņu izturēties pret svešu mantu, kā arī ziņot par pārkāpumiem, ja tādi tiek pamanīti. Ar pašvaldības policiju var sazināties pa operatīvo tālruni +371 22006686 vai e-pastu policija@carnikava.lv.