Domes un komiteju sēdes
svarīgākais domes sēdē

4.aprīlī notikušajā domes ārkārtas sēdē vienīgais izskatāmais jautājums bija par koku pārdošanu izsolē. Jautājuma izskatīšanas steidzamība tika pamatota ar riskiem, ka koksne var zaudēt savu vērtību.

Pamatojoties ar 2023.gada 22.decembrī noslēgto līgumu, būvuzņēmējs veica koku nociršanu, kā arī nocirsto koku apstrādi un nogādāšanu uz pašvaldības norādīto krautnes atrašanās vietu. Līguma ietvaros tika nodoti 297 m3 kokmateriālu, kuru tirgus vērtība krautuvē saskaņā ar Latvijas koksnes kvalitātes ekspertu savienības 25. marta atzinumu ir 20 383 eiro.

Ņemot vērā to, ka koksne nav nepieciešama pašvaldības aģentūras "Carnikavas komunālserviss" un pašvaldības funkciju veikšanai, to ir saimnieciski pārdot izsolē. Ārkārtas sēde tika sasaukta, lai gaidot kārtējo domes sēdi 25.aprīlī, laika apstākļu ietekmē kokmateriāli nezaudētu tirgus vērtību un pašvaldība gūtu plānotos ienākumus.

Deputāti lēma par elektroniskās izsoles organizēšanu pēc iespējas īsākā termiņā.