Jaunumi pašvaldībā
jaunie tālruņu numuri

Piektdien, 1. septembrī, Ādažu novada pašvaldība pāries uz mobilo tālruņu numuriem, ar kuriem aicinām iepazīties pašvaldības tīmekļvietnes kontaktu sadaļā www.adazunovads.lv/lv/strukturvienibas

Pāreja tikai uz mobilo tālruņu numuriem pamatota ar to, ka pašvaldības struktūrvienības ir izvietotas gan Ādažu, gan Carnikavas pagastos, turklāt daudzi speciālisti epizodiski veic darba pienākumus abos pagastos vai pat ārpus novada administratīvās teritorijas, tādēļ objektīvi nav sazvanāmi uz stacionārajiem tālruņiem. Pašreizējās interneta telefonijas jeb fiksētās līnijas paplašināšanas un papildu telefona aparātu iegādes un ekspluatācijas izmaksas radītu pašvaldībai nozīmīgus papildu izdevumus. 

Pārejot uz mobilo tālruņu numuriem, tiks uzlabota speciālistu sasniedzamība, turklāt ar ievērojami zemākiem pašvaldības budžeta izdevumiem par sakaru pakalpojumiem. 

Pašvaldības tīmekļvietnē www.adazunovads.lv lielākā daļa līdzšinējo tālruņa numuru jau ir nomainīti pret jauniem (tiek veiktas pēdējās korekcijas), tādēļ aicinām iedzīvotājus pārbaudīt Jūs interesējošās struktūrvienības vai speciālista jauno kontaktinformāciju. Neilgu laiku speciālistus vēl varēs sazvanīt arī uz stacionārajiem tālruņa numuriem.