Jaunumi novadā Iedzīvotāju aptauja
autobuss_jauns_foto

Līdz 11.oktobrim norisinās aptauja par sabiedriskā transporta nepieciešamību skolēniem. Aptauju aicinām aizpildīt to skolēnu vecākus, kuru bērni jau izmanto sabiedrisko transportu (skolēnu autobusu, vilcienu, satiksmes autobusu) nokļūšanai Carnikavas pamatskolā un Ādažu vidusskolā, kā arī tos vecākus, kuru bērniem sabiedriskais transports būtu nepieciešams, bet šobrīd tas nav pieejams.

Aptaujā ir tikai 7 slēgta tipa jautājumi, kas neprasīs veltīt daudz laika aptaujas aizpildīšanai. Jūsu atbildes mums ir svarīgas!

Ādažu novada pašvaldība veic aptauju ar mērķi apzināt Ādažu novada vispārējās izglītības iestāžu izglītojamo nepieciešamību pēc sabiedriskā transporta nokļūšanai uz un no pašvaldības izglītības iestādēm no faktiskās dzīvesvietas.
Aptauja ir anonīma un dati tiks izmantoti apkopotā veidā.

Lūgums skolēnu vecākiem aizpildīt aptauju līdz 11.oktobra 14:00 !

APTAUJA CARNIKAVAS PAMATSKOLAS SKOLĒNU VECĀKIEM

APTAUJA ĀDAŽU VIDUSSKOLAS SKOLĒNU VECĀKIEM