Attīstības jaunumi Projekti

Ādažu novada pašvaldība ir uzsākusi projekta “LIFEBauhausingEurope” īstenošanu. Nākamo četru gadu laikā šī projekta ietvaros, izmantojot Jaunā Eiropas Bauhausa (NEB) pieeju, tiks strādāts, lai atjaunotu pašvaldības īpašumā esošu ēku un pārveidotu tās  apkaimi.

Ādažos projekta ietvaros, kā viena no darbībām ir paredzēta pašvaldībai piederošo īpašumu – ēkas Pirmā ielā 42A un publiskās ārtelpas teritorijas Attekas ielā 41 attīstība. Atbilstoši NEB principiem, šīs vietas plānots pielāgot sabiedrības vajadzībām, ar pēc iespējas plašāku ēkas potenciālo lietotāju un apkaimes iedzīvotāju iesaisti, lai atrastu jaunas idejas, kas pašvaldībai būtu jāņem vērā ēkas renovācijas un teritorijas labiekārtošanas projekta izstrādes laikā. Ēkā Pirmajā ielā 42A ir iecerēts izveidot gan jauniešu centru, gan koprades un/vai kopstrādes telpas topošajiem, jaunajiem un esošajiem uzņēmējiem, gan arī telpas dažādām kopienu aktivitātēm, savukārt Attekas ielā 41 varētu atrasties visiem iedzīvotājiem pieejama pulcēšanās vieta.

Pirmā 42, Attekas 41

Lai vairāk pastāstītu par projektu un NEB, kā ari uzklausītu viedokļus par to kādai būtu jābūt sanāksmju ēkas Pirmā ielā 42 un teritorijas Attekas ielā 41 turpmākai attīstībai,  aicinām ikvienu interesentu uz diskusiju:

• Novada seniorus: 7.decembrī plkst. 10.00, Pirmā ielā 42A.
  • Novada jauniešus: 7.decembrī plkst. 16.00, Pirmā ielā 42A.
  • Novada kopienu, biedrību, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, uzņēmējus: 7.decembrī plkst. 18.00, Pirmā ielā 42A.

Aicinājums pieteikt savu dalību pasākumiem līdz 6.decembrim, aizpildot pieteikuma veidlapu

life bauhausing

Informācija: