Jaunumi sportā Veselība
slēpo Ādažu novadā

Izmantojiet iespēju pavadīt aktīvi laiku kādā no novadā sagatavotajām slēpošanas trasēm. Šobrīd Ādažu novadā ir pieejamas piecas trases, kurās var baudīt slēpošanas priekus!

Iepriekš jau informējām par trasēm Ādažos, Carnikavā un Garkalnē, bet šobrīd pieejamas vēl vairākas trases – tai skaitā Iļķenē un Kadagā.

Kempings "Leiputrija" piedāvā divas trases, no kurām viena ir apkārt atpūtas bāzei, bet otra sagatavota pa pastaigu taku "Vecgaujas loks" meža ielokā. Abas trases sākas pie "Leiputrijas".

Kadagā trasi sagatavojuši Nacionālie Bruņotie spēki, taču tā ir brīvi pieejama ikvienam novada iedzīvotājam un viesim.

Aicinām slēpot:

1. Ādažos, pie Ādažu vidusskolas, Gaujas ielā; trase apgaismota līdz plkst. 22.00, paredzēta klasiskajam un slidsolim.
  2. Carnikavā, "Zibeņu" trasē, Timotiņu ielā, trase (3km)  paredzēta klasiskajam un slidsolim.
  3. Garkalnē, pie Garkalnes Olimpiskā centra, Lazdu ielā; trase (7.3km)
  4. Iļķenē, kempingā "Leiputrija", pieejamas divas trases (2km un 4km), abas trases paredzētas klasiskajam solim.
  5. Kagadā, "Ūdensrožu parkā", NBS sagatavota slēpošanas trase, kas paredzēta gan klasiskam solim, gan slidsolim (3km).
  6. Ādažos, Vējupes krastā, pie "Burusports Ādaži", trase paredzēta klasiskajam solim (1.5km).

Slēpju nomu Ādažos piedāvā "Burusports Ādaži", kas plāno arī trases un slidotavas izveidi uz Vējupes, taču šobrīd ledus biezums vēl nav tik liels, lai uz tā būtu droši atrasties.

Intensīvu nokrišņu gadījumā trases, kas sagatavotas ar pašvaldības atbalstu (Ādažos, Carnikavā, Garkalnē) iespēju robežās tiek pārbrauktas vēlreiz.

Neslēpotājus lūdzam nestaigāt pa trasēm, bet izvēlēties citus pārvietošanās ceļus.

Aicinām baudīt ziemas priekus!

❓ Ja Tev ir zināma vēl kāda publiski pieejama slēpošanas trase Ādažu novadā, informē par to pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļu pa tālruni 26582735 vai sazinies ar Carnikavas Informācijas centru (29326285).