senioru vingro

Aicinām seniorus piedalīties Ādažu novada pensionāru biedrības organizētās  veselības vingrošanas nodarbībās speciālistes Marikas Nazarovas vadībā. Pieteikties var pie projekta vadītājas Birutas Krūzes (tālr. 29444371). Dalībnieku skaits nodarbībās ierobežots!

Pirmā nodarbība notiks 7.februārī, kopumā plānotas 40 nodarbības.

Nodarbības notiks trešdienās plkst. 19.00.

Nodarbību norises vieta: Gaujas iela 16, Ādaži, otrā stāva zālē, ieeja no pagalma puses.

Lai gan vingrošanas nodarbību laikā fiziskās aktivitātes plānotas lēnā tempā, lūgums katram dalībniekam/dalībniecei izvērtēt savu veselības stāvokli un fiziskās sagatavotības līmeni dalībai nodarbībā!

Nodarbību laikā tiks veikta fotofiksācija projekta publicitātes mērķiem.

Aktivitātes īstenotas iniciatīvu projekta “Veselības vingrošana senioriem  virs 65 gadu vecuma” ietvaros, ar Ādažu novada pašvaldības līdzfinansējumu atbilstoši pašvaldības 24.05.2023. nolikumam Nr.11 “Iniciatīvas projektu finansēšanas kārtība Ādažu novada pašvaldībā.