Joga, vingrošana, Pexels
Foto: Pexels

Aicinām seniorus piedalīties Carnikavas senioru biedrības “Senči” organizētās  jogas nodarbībās jogas speciālistes Zaigas Luriņas vadībā (pieteikšanās pa telefonu 29257444, sūtot īsziņu, norādot dalībnieka vārdu un uzvārdu, nodarbības datumu). Pieteikšanās ir apstiprināta pēc nodarbību vadītājas apstiprinošas atbildes saņemšanas īsziņas veidā). Dalībnieku skaits nodarbībās ierobežots!

Pirmā nodarbība notiks 18.septembrī, kopumā plānotas 55 nodarbības.

Par nodarbību norisi un izmaiņām nodarbību norisē lūgums sazināties ar nodarbību vadītāju Zaigu Luriņu.

Nodarbības notiks pirmdienās plkst. 11.00-12.45 un ceturtdienās plkst. 9.00-10.45. Nodarbību norises vieta: tautas nams “Ozolaine” (Jūras iela 1A, Carnikava, Carnikavas pagasts).

Lai gan jogas nodarbību laikā fiziskās aktivitātes plānotas lēnā tempā, lūgums katram dalībniekam/dalībniecei izvērtēt savu veselības stāvokli un fiziskās sagatavotības līmeni dalībai nodarbībā!

Nodarbību laikā tiks veikta fotofiksācija projekta publicitātes mērķu nodrošināšanai.

Aktivitātes īstenotas iniciatīvu projekta “Ādažu novada senioru veselības uzturēšana” ietvaros, ar Ādažu novada pašvaldības līdzfinansējumu atbilstoši pašvaldības 24.05.2023. nolikumam Nr.11 “Iniciatīvas projektu finansēšanas kārtība Ādažu novada pašvaldībā