Jaunumi sportā
Ādažu novada sporta laureāts 2022
Sporta laureāti Ādažu novadā 2022. gadā. Foto: Ernests Dinka

Lai godinātu mūsu novada labākos sportistus, komandas, biedrības, skolotājus, jaunos sportistus un sportiskāko ģimeni aicinām pieteikt savus pretendentus Sporta laureāta balvai līdz 23.decembrim!

Sporta laureāta pasākumā pasniegsim balvas 21 nominācijās. Sporta laureāta pasākums plānots 26.janvārī Ādažu Kultūras centrā.

Sporta laureātā paredzētas šādas nominācijas:

• Gada sportists olimpiskajos sporta veidos / Gada sportista treneris;
  • Gada sportiste olimpiskajos sporta veidos / Gada sportistes treneris;
  • Gada sportists neolimpiskajos sporta veidos / Gada sportista treneris;
  • Gada sportiste neolimpiskajos sporta veidos / Gada sportistes treneris;
  • Gada uzlecošā zvaigzne / Gada jaunā sportista treneris;
  • Gada uzlecošā zvaigzne / Gada jaunās sportistes treneris;
  • Gada mazā zvaigznīte/ Gada mazās zvaigznītes treneris;
  • Gada sporta komanda / Gada sporta komandas treneris;
  • Gada sporta skolotājs;
  • Gada sporta organizācija;
  • Gada sportiskākā ģimene.

Apbalvojumu "Gada sportists" un "Gada sportiste" piešķir sportistiem no 18 gadu vecuma (ieskaitot), kā arī sportistu treneriem. Apbalvojumu "Gada uzlecošā zvaigzne" un "Gada uzlecošā zvaigznīte" piešķir sportistiem līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot), kā arī sportistu treneriem.  Nomināciju "Gada mazā zvaigznīte" (puišiem un meitenēm atsevišķi) nomināciju piešķir sportistiem līdz 13 gadu vecumam (ieskaitot). Balvu piešķir arī sportista treneriem.

Nomināciju "Gada sportiskākā ģimene" piešķir ģimenei, kuras locekļi aktīvi piedalījās dažādu sporta veidu pasākumos, sacensībās, tajā skaitā novadā rīkotajās un ar savu piemēru iedvesmoja citus būt aktīviem.

Pretendentus apbalvošanai izvirza Ādažu novada iedzīvotāji, sporta veidu federācijas, Sporta nodaļa, Ādažu Bērnu un jaunatnes sporta skola, vispārējās un pirmsskolas izglītības iestādes, kā arī Ādažu novadā reģistrēti sporta klubi.

Pieteikumus
(1. pielikums un 2. pielikums) iesniedz līdz 2023. gada 23. decembrim kādā no šiem veidiem:

1. valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.gov.lv uz pašvaldības oficiālo elektronisko adresi;
  2. klātienē Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Gaujas iela 33A, Ādaži, vai Stacijas iela 5, Carnikava, Carnikavas pagasts;
  3. ar drošu elektronisko parakstu parakstītu pieteikumu uz pašvaldības elektronisko pasta adresi dome@adazi.lv.

Konkursa komisija līdz 2024. gada 8. janvārim izvērtē tikai termiņā iesniegtos pieteikumus un nosaka laureātus, atklāti balsojot. Ja balsu skaits dalās vienādi, izšķirošā ir komisijas priekšsēdētāja balss.