Jaunumi sportā
Miljoni soļu Latvijai

Lai veicinātu aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, Sabiedrības integrācijas fonds no 23. decembra līdz 29.februārim aicina piedalīties soļu krāšanas izaicinājumā "Miljoni soļu Latvijai", kura ietvaros tiks noskaidrotas aktīvākās pašvaldības.

Pašvaldību rezultāti tiks aprēķināti pēc vidējā soļu skaita – komandas kopējais soļu skaits tiks dalīts ar komandas dalībnieku skaitu.

Lai piedalītos izaicinājumā:

1.  lejupielādē aplikāciju #walk15
  2. ja Tev jau ir aplikācija #walk15, pievienojies izaicinājumam "Miljoni soļu Latvijai"
  3. staigā, soļo, tipini un aicini ārējos pievienoties.

Soļu skaitīšana notiks automātiski, izmantojot tālrunī iebūvēto funkciju soļu skaitīšanai. Dati tiek fiksēti tikai, kad ienāc aplikācijā.

Līdzīgs izaicinājums savulaik organizēts arī Lietuvā, kur šogad divu mēnešu laikā izdevās iekustināt vairāk nekā 160 000 iedzīvotāju, sakrājot 40 miljardu soļu. Kopā mēs varam parādīt, ka Latvijā mīlam savus novadus un kustību! Viens no izaicinājuma mērķiem ir veidot ikviena Latvijas iedzīvotāja piederības un kopienas sajūtu savā pašvaldībā, aicinot iedzīvotājus uz draudzīgu sacensību, kā arī motivējot veselīgam dzīvesveidam arī ziemā.