Jaunumi sportā Veselība Vide
starpnovadu-izaicinajums-km-skaita-pavasari

Ādažu novada pašvaldība atsaukusies Mārupes kolēģu aicinājumam piedalīties videi draudzīgā izaicinājumā. Cāļus skaita rudenī, bet kilometrus – pavasarī! Kopā ar citām Latvijas pašvaldībām noskaidrosim, kurš Latvijas novads ir jaudīgākais attiecībā uz videi draudzīgu pārvietošanos!

Pastāv uzskats, ka nepieciešama 21 diena, lai mainītu paradumus, un 90 dienas, lai tie nostiprinātos cilvēka ikdienā. Lai veicinātu dabai draudzīgu pārvietošanās paradumu veidošanos, Mārupes novada pašvaldība no 20.aprīļa līdz 10.maijam organizē dabai draudzīgas pārvietošanās izaicinājumu "Km skaita pavasarī", kurā piedalīsies 17 Latvijas pašvaldības – Ādažu, Mārupes, Saulkrastu, Ropažu, Valmieras, Varakļānu, Limbažu, Bauskas, Siguldas, Smiltenes, Kuldīgas, Talsu, Salaspils, Rēzeknes, Preiļu, Tukuma un Ķekavas novadi.

Izmantojot bezmaksas mobilo aplikāciju "Strava", tiks uzskaitīti katra novada profilam piesekojušo dalībnieku "zaļie" kilometri soļojot, skrienot vai braucot ar velosipēdu. Trīs pašvaldības, kuras būs sakrājušas visvairāk  kilometru, saņems balvas savam novadam.

Sacensības notiks no 20. aprīļa līdz 10. maijam! Pievienoties izaicinājumam varēs jebkurā brīdī līdz tā noslēgumam. Izaicinājumā tiks ieskaitīti tikai soļojot, skrienot vai ar velosipēdu veiktie kilometri. Dalībniekiem aizliegts izmantot jebkādus motorizētus pārvietošanās līdzekļus!

Pievienojies Ādažu novada komandai aplikācijā "Strava" ŠEIT.