Jaunumi novadā Jaunumi pašvaldībā
pastkaste ar vēstulēm

Latvijas Pasts” ir valsts akciju sabiedrība, kuras darbību pārrauga Satiksmes ministrija, tieši tāpēc Ādažu novada pašvaldības priekšsēdētāja Karīna Miķelsone jau ir sazinājusies ar satiksmes ministra biroju, lūdzot pamatot informāciju par Carnikavas pasta nodaļas slēgšanu ar datiem un faktiem. Pašvaldības priekšsēdētāja uzskata, ka ir izveidojusies satraucoša situācija, kurai nav pamatojuma, kā arī nav saprotams “Latvijas Pasta” lēmums, jo novadā ir pieaugošs pakalpojumu saņēmēju skaits, turklāt Carnikavas pašvaldība jau ar ekskluzīvām nomas tiesībām atbalstīja pasta pakalpojuma sniegšanas izmaksu samazināšanu, piešķirot telpas.

Pašvaldības priekšsēdētāja lūgs meklēt risinājumu, jo saskaņā ar administratīvi teritoriālās reformu stingri tika noteikts, ka pagastu centros pakalpojumi ir jāsaglabā.

Jau pirms 14 gadiem, 2010.gadā, “Latvijas Pasts” vēlējās slēgt Carnikavas pasta nodaļu, taču pašvaldība atbalstīja pastu, lai tas nenotiktu.

VAS “Latvijas Pasts” un Ādažu novada pašvaldības vadības tikšanās paredzēta 08.01. plkst.11.30 Šobrīd Ādažu novada pašvaldība no VAS “Latvijas Pasts” saņēmusi vēstuli, ka Carnikavas pasta nodaļa klientus pasta nodaļas telpās, Stacijas ielā 7, Carnikavā, LV-2163, pēdējo dienu apkalpos 09.02.2024., taču no 12.02.2024. Carnikavas teritorijas (indeksa LV-2163) iedzīvotāji pasta pakalpojumus varēs pieteikt savā dzīvesvietā.

Foto – freepik.com