Mūžizglītība
Kļūsti par naudas pratēju

Novada iedzīvotājiem tiek piedāvātas bezmaksas finanšu pratības apmācības. Apmācības ir paredzētas visiem iedzīvotājiem, neatkarīgi no ienākumu līmeņa vai finanšu zināšanām.

Apmācību norises vieta un laiks:

• Ādažu sākumskolā plkst. no 18.30 – 21.30
    8. aprīlī, 12. aprīlī, 15. aprīlī, 19. aprīlī, 22. aprīlī, 26. aprīlī un 29. aprīlī
  • Carnikavas pamatskolā plkst. 18.00 - 21.00
    9. maijā, 14. maijā, 16. maijā, 21. maijā, 23. maijā, 28. maijā un 30. maijā

Tēmas:

Mans budžets – Kā tu plāno savu budžetu? Kādi ir tavi mērķi šogad, nākošgad un pēc gadiem? Vai tu zini, kā saplānot ceļojumu, lai tā nepaliek tikai par ieceri?
Ienākumi un izdevumi, kā tos pārvaldīt ikdienā – Ko tu dari, lai nauda nevalda pār tevi, bet tu pārvaldi pār savu naudu?
Uzkrājumi un to veidi – Krājobligācijas, krājkonts, uzkrājumi un nodokļu atvieglojumi. Kur izdevīgāk veidot uzkrājumu, lai nopelnītu un nezaudētu ieguldītos naudas līdzekļus?
Mans “drošības spilvens” – Kā esi parūpējies par savu un tuvinieku drošību no neparedzētām, neplānotām situācijām?
Mana pensija – Kurš pārvalda manu pensiju līmeni? Kur es varu redzēt, kāds ir uzkrātais kapitāls par manu pensijas 2. līmeni? Kam tu esi novēlējis savu pensijas 2.līmeņa uzkrājumu?
Apdrošināšana. Pasargā to, kas tev svarīgs – Apdrošini to, kam nevari uzkrāt! Pasargā to, kas tev svarīgs!

7 vakaru nodarbības palīdzēs Jums: Saprast savas finanses, izveidot budžetu, krāt naudu, ieguldīt gudri, izvairīties no parādiem, aizsargāt savu naudu. Pievienojieties un uzziniet, kā pārvaldīt savu naudu gudri!

Kā pieteikties:

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc piesakies jau šodien!